לפתוח חלון

עוד בקשה לעזרה מקורבן הקפיטליזם המשתולל. דווקא גבר. בן אדם במשרד ללא חלון. פשוט נחנק והזמין ממני ירוק ושמים. הוא רוצה שאצייר לו קנבס שיתפקד כמו חלון, שיראו ממנו את השדרה שמתחולל בה הטקס, כולל. הטקס-טקס?…. אין בעיה עם תקין פוליטית? מה אכפת לי תקין פוליטית, אני רוצה את זה מול העיניים כל היום. בקשה שיש בה לא מעט תאוותנות, אבל היי, אני לא בעמדה שיפוטית פה – הצורך בעזרה מאוד ברור לי ואני מתגייסת ברצון למען הצלת היחיד.

מה בעצם כל כך לא תקין פוליטית בנשים שאוחזות ורוקדות עם תורמוסים ורודים שהופרו על ידי זרע אנושי, ליתר דיוק זרעו העשיר של נשיא האוניברסיטה מזה עשר שנים? אדם שמקיים עם צמחים, זה ניצול? כפייה? התעללות? ובשדרה הזו שחוצה את מרכז העיר גם העבירו מימון להקמתו של אגרטל עצום עם ארבעה תורמוסים ענקיים, פיסול בזכוכית משוריינת של האמן המיליונר והשנוי במחלוקת פול דה-קון.

ארגוני נשים ואגודות בוטניות מכל המדינה מחו ומוחות, אבל לא מפתיע שהקהילה המדעית פטריארכלית מקומית, חזקה יותר משלטים מקרטון כשיוצאת השמש ואוהבת את הצעירות שמשתתפות בחגיגת האביב שלה, סטודנטיות מצטיינות עם גוף מתקבל על הדעת – באלו המילים, ככה כתוב במודעות שתולים על לוחות המודעות כבר בסתיו, מי מעוניינת. (גוף מתקבל על הדעת…?)

אני חייבת לשאול אותו ולכן שואלת, למה הוא רוצה את זה מול העיניים שלו כל השנה. הוא שואל אם אני רוצה לשמוע את האמת או רק את הקוסמטיקה שלה. ת'אמת. כי זו הפורנוגרפיה הכי טובה בעיר והוא לא סובל את כל הסרטים האיומים ברשת ובטח שלא לוקח את עצמו לאחד מהמקומות המטונפים האלו שמסתכלים או מציצים.

אתה יודע שאני מציירת רק בסגנון נאיבי. פיגורטיבי-ראליסטי אין באפשרותי. יודע. אז זה יספיק לך? בטח שיספיק, מה נראה לך שאני איזה סוטה? רק רוצה קצת אוויר.

window-[ainting-with-lulu

(בתהליך)

window-painting--and-me-out

window-painting-outside

(גמור)

window-painting-flower-cu

(פרט מוגדל)

window-painting-cat-cu

 (פרט מוגדל)

10 מחשבות על “לפתוח חלון

 1. תמר, ועוד לא שמעת על מעשיו של אחיו התאום (הזהה)  בפרחי גן עדן לזניהם השונים ובחוגים
  מסוימים יש סברה רווחת שמגוון צבעי ההדרנג'יה
  (הידועה גם כהורטנזיה) מקורם בגנום האנושי ואינני נכנס לויכוח המלומד אם כי סוער לעתים על הפוקסיה

  אהבתי

 2. דידו,  השארת אותי עם חצי תאוותי בידי. תאום?…. אבל לגמרי מתקבל על הדעת לגבי ההורטנזיה הפוקסיה, הטבע בטוח לא ברא אותם ככה ישיר. יש איזה טריק שמעבר למין בתוך עצמו סולידי. שתיהן איך לומר… יותר מדי… חייכניות ומתגרות. ושנים שיש לי פוקסיות, יפיפיות לגמרי אבל היחסים שלהן עם פרחים אחרים בגינה, באופן בולט מאוד לא פשוטים.

  אהבתי

 3. ((: הייתי רוצה לראות את זה או לפחות לשמוע.
  אנשים כמוהו, דודו, עושים את האקספרימנטים שלהם במעבדות מתחת למיקרוסקופ ומנגבים אחר כך עם נייר לקמוס.

  אהבתי

 4. סגנון נאיבי הגדרה נכונה לציורים שאת מציירת והם יפים ומעוררים הרבה נוסטלגיה לימים יפים מלאיי חום ותמימות, בדיוק כמו הציור שלך עם החתול במרכז..

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s