גשר מעל מים מסריחים

אחר הצהריים כשנתקעו מעל הגשר היא התחילה להשתגע שמשהו מסריח נורא, כמעט צרחה והוא ניסה להריח בכל הכוח אך מכיוון שהיה תתרן-מדיום מולד, שוב נחל אכזבה חושית והיה חייב להאמין לה, לאשתו השלישית פטי שהייתה הדבר האנין ביותר שהתאפשר לו אי פעם לפגוש. למעשה כמעט כל דבר הסריח לה, אלא שהפעם נראתה מבוהלת מהרגיל וגם הרעיפה תיאור ספרותי נרגש – זה מריח פיטר, כמו זיעה של איזה עשרה קוצצי דשא מלוכלכים והוא ידע בדיוק למה היא מתכוונת – קוצץ הדשא הקודם שלהם היה אמנם חייכן ושמח אך מצחין. הוא הביא אותו איתו מהאישה השנייה ונאלץ להיפרד ממנו בגלל פטי. סליחה פיטר, אבל כל הגינה מריחה ממנו אחר כך שבועות.

והיא צדקה פטי. את הדשא של הפארק שהשתרע משני צדיי הנהר כיסחו כל אותו היום מהבוקר, שמונה גננים  שירדו על ערימת המבורגרים סוג ד' בצהרים, ליד, בדיינר הגרוע של אדי, למעט הצמחוני שבלס נקניקיית טופו ופטריות פורטבלו. בלי קשר לכך שמחסור ב – B12 עושה בו שמות, ייתכן מאוד שהסירחון באמת היה בגללו – זאת אומרת לא בגללו, בגלל פטריות הפורטבלו שהגיעו בתנאים לא תנאים כבר לפני יותר שבועיים, צער בעלי חיים מסתננות מקנדה והגיבו רגזני לתהליך ההזדקנות ועוד יותר להתחככות בטופו גרוע, בואך טיגון בשמן נפּחים.

מכיוון שזו הייתה השעה שכולם חוזרים מהעבודה, הם עמדו עם האוטו על הגשר איזה רבע שעה והריח הנוראי דבק בהם. פטי כמעט יצאה מדעתה והוא ניסה להרגיע אותה ב- נבוא הביתה ואני אמלא לך את הג'קוזי קצף רוזמרין שעושה נפלאות. למרות שלא הצליח להריח את כל הבקבוקונים שהציפו את המדפים בחדר האמבטיה שלהם, להרגיש הוא ידע וכבר השכיל להבין עוד אצל אשתו השנייה שהייתה מכורת קניונים לא קטנה, את הקשר בין פינוק מימי ואורך רוח נשי. וזאת על אף שעל אשתו הראשונה שום דבר לא עבד, היא עזבה אותו לטובת אישה אחרת בטריקת דלת ומתוך קריזה שלא ניתן היה למתן.

bridgeA

הצמחוני באמת הרגיש רע מאוד אחרי האוכל, הוא המשיך לכסח והכל, אבל סביב השעה שלוש מצא את עצמו דוהר לכיוון השירותים של הפארק ומוציא שם את הכל משני הכיוונים. הוא נשבע לעצמו בפעם המי יודע כמה, שהוא עם טופו גמר – ברוב תמימותו, כי הרי החוויה האיומה נגרמה לו בכלל מהפורטבלו. חתיכת פטרייה מתוסכלת, ממורמרת ומסורבלת שמוכרים לפי קילו כמו חתיכת בשר ובגלל שאף אחד לא מוצא לנכון להגן, היא נוקמת עצמאית בקטנה – פה איזה גנן, שם איזה מוסכניק ולפעמים ביום קשה במיוחד אפילו ילד.

כשהגיעו הבייתה ניכרה בהם דחיפות בוערת והם התפלגו. הוא נכנס למקלחת של האורחים כמעט חצי שעה, ליתר ביטחון שהכל יצא והיא רבצה עם הרוזמרין שלה בג'קוזי אבל איך שהוא יצא היא כבר חיכתה לו במסדרון ובעיני האיילה שלה השתקף הפעמון הסודי והוא מיהר לסגור את הווילונות בכל הבית, כי ידע שתכף הפעמון יתחיל לצלצל קולי קולות. וזה לא כמו פעם, פשוט ומובן מאליו שכל מה שהיא רוצה זה שהוא ילקק ממנה גלידת וניל עם בצק עוגיות של בן אנד ג'ריז. עכשיו, אחרי ארבע וחצי שנות נישואים מאושרות היא התחילה לאהוב את זה נקי והוא צריך להמציא את עצמו כל פעם מחדש.

12 מחשבות על “גשר מעל מים מסריחים

 1. אכלה פטריות? לדעתי זה לא פורטבלו זה רק ניראה פורטובלו זה בטח  ג'ים הבן של השכנים שחזר מטור מארינס באפגניסטן ושם  ובכל חופשה קופץ להודו וחוזר עם פטריות מלא החופן למכור לחברה עשה הון מזה. זה סופו של כל ברנש כל פושע נענש. אבל זה נגמר ב dishonorably discharged ואיזה  suspended sentence(ביג דיל מה ה וא חוזר למארינס? ) . הוא גר בחלק הטוב של העיר ונוהג בפאקן מאזרטי!! 
  תמר אני לא יודע איך להגיד את זה אבל זה בשום פנים ואופן לא פורטובלו.  זה אמריקה קצת זהירות אף פעם לא הזיקה.  מתחילים עם פטריה תמימה וגומרים בג'אקוזי…

  אהבתי

   • שאוכלים קואטר קואטר לפני השלב של  של טנק אמריקאי במשקל 300 פאונד בדרך לקופה בסופר עם עגלה עמוסה מכל טוב הארץ עם פריכיות אורז למעלה for the diat  . נזכרה פתאום בביקיני האחרון, עכשיו לג'קוזי היא לא מצליחה להכנס..

    אהבתי

 2. הכל מצלצל טוב יפה אבל לא רואה סיכוי שבשביל ארוחת צהרים בשמונה דולר היו מבזבזים פטריות מהודו שיודעות לעשות טוב, אלא אם נוצר צורך דחוף להלבין אותן אבל תודה שלא נשמע סביר.

  אהבתי

  • הוא עוד בטלוויזיה? אתמול או לפני כמה אתמולים יצא זעמו בקדימון אצל קירשלדון וסאלואדור חתול הפלא רועד מאז מתחת לכורסא. בריאות הנפש שלו חשובה (תמר הוא למד כבר לפתוח לבד גם את הדלת של המקלחת וגם את של החדר של מיכל שתי תיבות אוצרות בעבורו ..)  לי יותר. בי בי בקירשנדון  עברתי לאופרות ישנות בתחנה של הNPR אתמול שמעתי איזה ביצוע מקסים של פורגי אנד בסס במקומם לא הכל רע באמריקה..

   אהבתי

   • נשים! בהסכמה את מבינה מה זה בהסכמה? לא בהסכמה אלא הווא הוא בחר לאכול את הכוסמת! חתול אינטלגנטי. בחיי אני צריךלשים לו מצלמה  עכשיו יש לו אתגר חדש. הוא מוריג את החרדל דיזון מהמעשר חזה עוף הוא מקבל מהעבד שלו. מגרד מגרד בודק על הלשון מרחרח מגרד עוד קצת עד שנשאר חתיכה נקיה ואז מתמתח מזנק צד מהצלחת את הנתח דוהר בבית עם השלל בפה כמו סימבה אחרי שהוא תפס איילה טורף את זה באיזה פינה וחוזר לצלחת לחתיכה הבאה…

    אהבתי

 3. בתור נציג ארגון הגננים אני מוחה כנגד התויות שאת מדביקה לציבור עמלים זה , המרויח את לחמו ביושר ובמאמץ ניכר. מזכיר השכבה הצעירה בארגון מוצא לנכון להוסיף שריח זיעה טריה של גנן עמל גורם לנשים בטווח גילים רחב תגובות שיכולות היו לשמש, וייתכן שאף שימשו בפועל, מקור השראה לסרטים מסוימים, כולל להיות שם שזכה לפרשנות לא נכונה. עוד מוצא מזכיר השכבה הצעירה בארגון הגננים לנכון להוסיף שעלול להיות שהמיניות של נשותיו של פיטר היא היא הבעייתית, ראה אשתו הראשונה, השלישית  – ועל השניה לא נאמר דבר. יש לך אולי פרטים עליה שיאוששו או יפריכו את הרעיון של הצעירים בארגון הגננים?

  אהבתי

  • אהבתי מאוד את הפרשנות המרעננת של להיות שם ואל נא יפגעו הגננים בגורף כי באמת, אשתו השנייה חיבבה מאוד את הגנן כולל הניחוחות שהפיג ולמעשה הוא ממשיך לקצוץ לה והיא ממשיכה לאחוז בכישוריו עד היום, אחרי פיטר. הוא חסון, חיובי מאוד ונכון לעזרה בכל תחום שנדרש. בסוגריים יאמר שלא בגלל החיבה החיננית והמתמשכת הזו לא החזיק עם פיטר. ביניהם זה התחיל להירקב כבר על ההתחלה, בקרוז שעשו בקולומביה ריבר לכבוד ירח הדבש שלהם – למרות ההופעות הקברטיות – תא הלינה החונק, מאוד צמצמם יצירתיות ובהמשך התעבה שעמום כנראה מן הסיבה השחוקה של העדר מכנה משותף שיכול להרים עליו זוגיות. 

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s