אֵיי-בִּי-גִ'י קלסי

הרוב מסביבו חשבו שהוא מטורף והוא אכן קצת. אך אם לקחת בחשבון את כל מה שהתלבש על אורי בקורות הכבדות, ולשקלל עם אשתו וארבעת ילדיו (סקלת הדרישות רק הולכת ועולה) ועם דגי הניקוי באקווריום שעושים עבודה חרה, ככה שנים רק אוכלים ומתים ושום פראיירים לא רוצים להחליף אותם, אז איך, איך שלא יתחיל לבנות לעצמו מעצמה אלטרנטיבית עם קהילת עבדים וירטואלית שתעזור לו להתמודד? וטבעי שבגלל שהוא לגמרי סטרייט אז מהר מאוד עבר למקד גיוס עם עדיפות לשפחות. דבר שלא מצליח מיד, לא ביום אדם מצליח לרכוש אמון שהוא שווה עבדות מסורה ברשת, ולאורי היה עוד יותר קשה מלאחד 'רגיל', כי בנוסף לכל הוא גם אֵיי-בִּי-גִ'י מולד.

נכון שבאבחון אמרו לו שיש הרבה שלא נולדים ככה, שטראומה מעוררת בהם את ההגדרה, אם הוא יכול לחשוב על משהו שהצית אצלו? בטח, הוא יכול לחשוב על מלא דברים, ממש קשה לבחור אבל ברור לו לגמרי שאצלו זה מולד כי מהיום שהוא זוכר את עצמו, ממש גיל צעיר שנתיים-שלוש הוא כבר עמוק בפנים. ככה אמר לשולי פסיכולוגית בת לא יותר מארבעים שעברה איתו על התוצאות. זה היה יום לפני שביקש ממנה חברות ברור איפה והיא נכלאה מרצון בקבוצה הסגורה שלו.

כן היא נכנסה לזה לגמרי מתוך בחירה ומודעות. אשה די יפה שעדיין סקרנית מאוד לגבי אֵיי-בִּי-גִ'יאִים 'מחוץ למעבדה', משום שמבין כל האבחונים שהיא עושה אֵיי-בִּי-גִ'י הכי מעניינים לדעתה ואין בה כמו ברוב הקולגות שלה, שום פחד מהדמיון הבולשיביקי שלהם. ממה יש לה כבר לפחד? הם במקסימום פסיכים לייט ומבחינה זו, ובפרספקטיבה אופטימית על החיים המחורבנים שלה, לדעתה שטופת האמונה בחיובי – הקשה ביותר מאחוריה.

אך עבודה בקבוצה התבררה כטרום הדבר האמיתי והובילה מאוד מהר לאחד על אחד. הוא שאב ממנה מילים, עצות משכילות ומועילות לגבי הדגים המטונפים וכפויי הטובה, תשומת לב עדינה והיא מצצה ממנו לשד עצמות מרוכז, השלמת תזונה. בשום פנים ואופן לא הייתה שם עבדות, אלא סוג מתגמל של מנגנון שכר ועונש וסביר אפילו להניח שרוב הדתות המכונות 'סובלניות', היו יותר ממצדדות.

ואירוני מעט לחבר בין השקפות דתיות למהלך הדברים, כי הכל באמת זרם טוב ויפה עד שאירוע אחד לא חפף מוצלח אירוע אחר ובדיוק בסוף שבוע ששולי טסה לברצלונה, קצת חופש היא רוצה כל כך לראות את הפסיפסים של גאודי, בתו הבכורה הודיעה שהיא מתחתנת עם הדוס השעיר והעשיר, עד כה אפשרות שהייתה מודחקת ובום על כל המשתמע מכך, התנפל עליו התקף חרדה וכמו אֵיי-בִּי-גִ'י קלסי דקר אותו כהתקף לב סופני, פְּניה חדה מזרוע שמאל וחזה מרוסק מכאבים. לו רק יכל להיתמך באותם רגעים מסוייטים במקלדת ובשולי, היה אולי יכול לחסוך מעצמו את הביקור המיותר בחדר המיון של הממשלתי הקרוב ביותר, שם לא מבינים כלום בדגי ניקוי סרבנים ומצנטרים אותך בלי לחשוב דגותיים.

2 מחשבות על “אֵיי-בִּי-גִ'י קלסי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s